Google - ekonomika

Podnikání ? Zprávy Google


 Podnikání ? Zprávy Google

This RSS feed URL is deprecated

This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news
Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  15.8.2018 | 6:02


Turecký prezident vyhlásil bojkot elektroniky z USA. Přestaneme nakupovat iPhony, naznačil - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz
Turecký prezident vyhlásil bojkot elektroniky z USA. Přestaneme nakupovat iPhony, naznačilAktuálně.czZhoršené vztahy Turecka se Spojenými státy mají negativní dopad na tureckou liru, která od začátku letošního roku ztrácí vůči americkému dolaru více než 40 procent. Ankara - Turecko bude bojkotovat elektroniku ze Spojených států. Uvedl to v úterý ...Turecký prezident vyhlásil bojkot elektroniky z USAČeské novinyUž ani jeden mobil z USA. Turecký prezident vyhlásil bojkot americké elektronikyceskatelevize.cz/ct24Už žádné iPhony. Turecko bude kvůli sporu o pastora bojkotovat elektroniku z USABlesk.cztn.cz -EuroZprávy.cz -Novinky.cz -Lidovky.czvšech 72 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 13:07


České dráhy vypsaly obří soutěž na nové vozy pro regiony. Chtějí koupit až 300 vagonů - Aktuálně.cz

Aktuálně.cz
České dráhy vypsaly obří soutěž na nové vozy pro regiony. Chtějí koupit až 300 vagonůAktuálně.czDráhy počítají s objednávkou až 60 elektrických jednotek s kapacitou až 240 míst k sezení. Dalších 60 vlaků pro 120 cestujících by mělo být motorových. Praha - České dráhy (ČD) vypsaly soutěž na 120 nových vlaků pro regionální linky. Celková hodnota ...ČD vypsaly soutěž na dodávku 120 nových vlaků pro regiony v hodnotě kolem 14 miliardLidovky.czČeské dráhy vypsaly tendr na 120 nových vlaků. Utratí za ně téměř 15 miliarddenik.czDráhy chtějí koupit 120 nových vlaků za téměř 15 miliardNovinky.cziDNES.cz -Ekolist.cz -Radio Praha -Finance.czvšech 15 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 11:08


Růst ČR zpomaluje, eurozóna naopak zrychlila nad odhady, lira se uklidňuje - Kurzy.cz

denik.cz
Růst ČR zpomaluje, eurozóna naopak zrychlila nad odhady, lira se uklidňujeKurzy.czPodle předběžného odhadu ČSÚ vzrostla česká ekonomika v druhém čtvrtletí o 0,5 % mezičtvrtletně, což je stejné tempo růstu jako v předchozím čtvrtletí. Meziročně ekonomika zpomalila na 2,3 % z předchozího tempa 4,2 %. Výsledek je tak o tři desetiny ...Omezené kapacity české ekonomiky se ozývají. Ve druhém čtvrtletí přibrzdila růst na 2,3 procentaceskatelevize.cz/ct24Česká ekonomika ve 2. čtvrtletí zpomalila růst na 2,3 procenta, odhadli statisticiAktuálně.czČeská ekonomika zpomalila meziroční růst na 2,3 procentaČeské novinyHaló Noviny -denik.cz -Patria.cz -Hospodářské novinyvšech 39 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 16:06


Kapsch se dál pere o provoz mýta. Nabízí nižší cenu než vítěz tendru - Novinky.cz

Novinky.cz
Kapsch se dál pere o provoz mýta. Nabízí nižší cenu než vítěz tendruNovinky.czSpolečnost Kapsch poslala ministru dopravy Danu Ťokovi (za ANO) novou nabídku na provoz mýtného systému po roce 2019. Současný provozovatel mýta je připraven realizovat a provozovat nový systém za 10,5 miliardy korun, což je zhruba o 250 miliónů ...Kapsch podal novou nabídku na provoz mýtaParlamentníListy.czKapsch podal novou nabídku na provoz mýta, cenu srazil o téměř tři miliardyEuroZprávy.czKapsch podal novou nabídku na provoz mýta za 10,5 miliardy KčFinance.czvšech 13 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 16:47


Dva velcí akcionáři Tesly snížili minulé čtvrtletí své podíly - České noviny

České noviny
Dva velcí akcionáři Tesly snížili minulé čtvrtletí své podílyČeské novinyNew York - Dva velcí akcionáři společnosti Tesla Inc. snížili v druhém čtvrtletí své podíly ve firmě. K tomuto kroku přistoupili předtím, než generální ředitel Elon Musk oznámil, že zvažuje stažení akcií z burzy. Podle prohlášení pro americkou Komisi ...Musk to s privatizací Tesly myslí vážně, peníze mají zajistit SaudovéHybrid.czStažení Tesla zafinancují Muskovi Saúdové, poradí Goldman SachsPatria.czMusk jedná o stažení Tesly z burzy, část akcií má odkoupit saudskoarabský státní fondAktuálně.czSvět hardware -iDNES.cz -Svět mobilně -Enviwebvšech 40 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  15.8.2018 | 5:54


Od středy mohou mladé rodiny žádat o státní úvěr na bydlení. Na dům si jde půjčit až dva miliony - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24
Od středy mohou mladé rodiny žádat o státní úvěr na bydlení. Na dům si jde půjčit až dva milionyceskatelevize.cz/ct24Státní fond rozvoje bydlení začne od středečních osmi hodin ráno přijímat žádosti o státní půjčku pro mladé rodiny do 36 let na rekonstrukci nebo pořízení nového bydlení. Získat mohou až dva miliony korun. Pro letošní rok je na úvěry vyčleněno 650 ...Státní půjčky na bydlení: Jak získat 2 miliony od státuAhaonline.czvšech 2 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 19:06


U nádraží v desítkách měst vyrostou nová parkoviště. Dráhy rozšiřují službu - denik.cz

denik.cz
U nádraží v desítkách měst vyrostou nová parkoviště. Dráhy rozšiřují službudenik.czAž do konce července měly ČD v nabídce jen třináct měst, od srpna se síť rozšířila o dalších 21 stanic po celé republice. A na dalších desítkách míst mají parkoviště vzniknout. 400 NOVÝCH MÍST. Rozšířením o 21 parkovišť vzniklo pro cestující téměř 400 ...České dráhy rozšířily počty parkovišť. Je jich už přes třicet, dalších 66 chystajíZdopravy.czvšech 2 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  15.8.2018 | 5:30


Až 2 miliony na bydlení pro mladé rodiny. Půjčky od státu startují, kdo má nárok? - Blesk.cz

Blesk.cz
Až 2 miliony na bydlení pro mladé rodiny. Půjčky od státu startují, kdo má nárok?Blesk.czVe středu začne Státní fond rozvoje bydlení přijímat žádosti o půjčku pro mladé rodiny do 36 let na modernizaci či pořízení nového bydlení. Půjčka může dosáhnout až dvou milionů korun, úroková sazba bude jedno procento s garantovanou dobou 20 let, ...Mají půjčky na bydlení pro mladé rodiny smysl? Developeři mají jasnoTV Architect (Blog)Půjčky mladým na bydlení? Program startuje ve středu, realitní makléři ho cupují na kusyEuroZprávy.czvšech 9 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 16:28


Čtvereček, nebo kolečko? Čerpací stanice budou používat nové symboly - iDNES.cz

iDNES.cz
Čtvereček, nebo kolečko? Čerpací stanice budou používat nové symbolyiDNES.czKvůli jednotnému značení motorových paliv, které začne platit v celé EU od 12. října, budou stojany i tankovací pistole na všech čerpacích stanicích v ČR označeny novými symboly. Příslušné značky ponesou na krytu od nádrže také nově vyrobená auta.Řidiči se od října lépe vyznají na čerpacích stanicích v celé EU. Zavádí se jednotné označení palivEurActiv.czNatural 95 i diesel dostanou nové označení. Od října bude platit ve všech evropských zemíchAktuálně.czE5 nebo B7. Čerpací stanice zavedou v říjnu nové symbolyNovinky.czceskatelevize.cz/ct24všech 14 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  15.8.2018 | 0:00


Důchodkyně chce vrátit peníze za dovolenou ve Španělsku, v hotelu bylo moc Španělů - Novinky.cz

Novinky.cz
Důchodkyně chce vrátit peníze za dovolenou ve Španělsku, v hotelu bylo moc ŠpanělůNovinky.czVysněné prázdniny ve Španělsku pokazil britské turistce hotel plný španělských turistů. Osmdesátnice Freda Jacksonová prý kvůli nim probrečela celé dva týdny dovolené. Po cestovní kanceláři proto požaduje vrácení peněz v plné výši. Více než tisíc liber ..."Bylo tam moc Španělů!" stěžuje si žena na pobyt ve Španělskutn.czBritka (81) si na dovolené ve Španělsku stěžovala, že tam jsou ŠpaněléBritské listyvšech 3 zpravodajských článků ?

Zdroj:Podnikání ? Zprávy Google|  Uveřejněno zde:  14.8.2018 | 16:54

Levné Bydlení | Levné knihy | Levné lyže | Sportovní potřeby a oblečení | Sconto nábytek | Interiérové dveře Olomouc | Kuchyně a kuchyňské linky | Luxusní Bydlení | CZ Real Estate | Garážová vrata | další odkazy...