Softreal

Realitní program pro import dat na server www.levnebydleni.cz:

Informační systém pro realitní kanceláře

s názvem SOFTREAL byl vyvíjen v průběhu posledních několika let v úzké spolupráci s předními realitními kancelářemi působících na tuzemském realitním trhu. Můžete tedy počítat s jeho maximální aktuálností a přizpůsobení se současným nárokům a požadavkům pro práci realitních makléřů.


Program se odlišuje od ostatních realitních softwarů na trhu svou dynamičností a zvláště důrazem na zjednodušení práce uživatele, monitoring práce zaměstnanců realitní kanceláře, vyhodnocování výsledků makléřů, vyhodnocování statistik úspěšnosti a obchodních výsledků společnosti. Výhodou je snadná ovladatelnost, spojení několika různých komponent či tabulek standardně využívaných v realitních kancelářích odděleně v jeden celistvý funkční celek. Zajišťuje pravidelnou komunikaci s klienty, ať už nabízejícími tak i poptávajícími, zároveň dává přehled manažerům či majitelům realitní kanceláře o průběžných aktuálních obchodních případech či o momentálně realizovaných rezervacích nemovitostí dané realitní kanceláře.


SOFTREAL NAVÍC UMOŽŇUJE PROPOJENÍ A SDÍLENÍ NABÍDEK NEMOVITOSTÍ MEZI NĚKOLIKA REALITNÍMI KANCELÁŘEMI NAJEDNOU. Usnadňuje možnost párování POPTÁVKY s nabídkou a na základě mnoha zvolených parametrů podrobně analyzuje a vyhodnocuje skutečnou reálnost poptávky směrem k nabídce. Vaši klienti tedy nebudou zásobováni nabídkami, které ve skutečnosti neodpovídají jejich požadavkům, protože jejich poptávka bude řešena do posledního detailu. K dispozici je snadné připojení jakéhokoliv registrovaného uživatele odkudkoliv, ale zároveň chrání celou realitní kancelář proti zneužití či úniku dat nastavením pevných IP adres uživatelů, kteří jsou oprávněni systém využívat.


Software obsahuje desítky nových funkcí, které zásadně ovlivňují dynamiku činnosti realitních makléřů, a tedy celé realitní kanceláře. Urychlete obchodní procesy, komunikaci s klienty. Pomůžete tak několikanásobně zefektivnit chod Vaší realitní kanceláře. Využívání realitního softwaru SOFTREAL znamená rovněž nepřijít o obvyklé funkce realitních programů, jako je například zakládání a vedení karty nabídek a poptávek, export na několik desítek tuzemských realitních serverů, automatické párování nabídek a poptávek, evidence klientů, vedení kalendáře, tisk nabídek, a mnoho dalších.


Přesto je systém SOFTREAL jednoduchý. Neobsahuje desítky funkcí, které nejsou pro denodenní činnost makléře nezbytně nutné a kterými jsou zahlceny některé tzv. "krabicové" softwary. Dle několikaletých statistik a analýz využívá aktivně pouze asi 20% všech realitních makléřů více než polovinu funkcí, které obsahují klasické realitní systémy. Na základě tohoto poznatku je systém SOFTREAL tvořen skutečně těmi nejdůležitějšími, nejpraktičtějšími a nejúčinnějšími nástroji potřebnými k vedení obchodní agendy, zvyšování a monitoringu obchodních výsledků realitní kanceláře.


Systém je vytvořen jako internetová aplikace s ohledem na jednoduchost, přehlednost. Program je díky tomu snadno ovladatelný a pro NOVÉHO uživatele i rychle zapamatovatelný.


Realitní program SOFTREAL - homepage
Levné Bydlení | Levné knihy | Levné lyže | Sportovní potřeby a oblečení | Sconto nábytek | Interiérové dveře Olomouc | Kuchyně a kuchyňské linky | Luxusní Bydlení | CZ Real Estate | Garážová vrata | další odkazy...